Assistent dienstverlening

25741 - Assistent dienstverlening
Leerweg
BBL deeltijd
Niveau
Niveau 1
Duur
1 jaar
Locatie
Meerdere locaties

Alles over onze opleiding

Als assistent dienstverlening werk je op veel verschillende plaatsen. De taken die je uitvoert kunnen daarom heel verschillend zijn. Bijvoorbeeld schoonmaken van kantoren. Het assisteren bij de verzorging van ouderen of kinderen. Je kunt gaan werken op één vaste plek of juist op veel verschillende locaties.

Opleidingsvideo van SBB

Over jou

  • Je kunt goed met mensen omgaan
  • Je kunt goed samenwerken
  • Je kunt veilig en hygiënisch werken

Deze opleiding duurt één jaar. Tijdens het schooljaar ga je één dag in de week naar school. De andere vier dagen van de week werk je bij je leerbedrijf. 

Je leert hoe je assisterende taken uitvoert. Ook leer je klanten en collega’s te helpen en ruimtes klaar te maken voor gebruik.

Download info

Wil je de informatie op deze pagina downloaden? Klik dan op de onderstaande knop.

Locaties

Winschoterdiep 50

Groningen

Op deze locatie bieden we de opleidingen Veiligheid aan. Ook is dit de locatie voor de Entree-opleidingen in Groningen. Wij vinden het belangrijk dat de kennis en vaardigheden van onze studenten goed aansluiten op de praktijk. Daarom werken we intensief samen met het bedrijfsleven.

Adres

Winschoterdiep 50
9723 AB Groningen

Studie in cijfers

Hoe beoordelen studenten deze opleiding? Hoe groot is de kans op een stageplek en een baan? Hoe hoog is je startsalaris? Samenwerking Beroepsonderwijs Bedrijfsleven (SBB) houdt al deze informatie bij.